Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero
Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero

Leo ja riikinkukkokuosi, one size tunikapusero

Tämä upea strassikoristeltu tunikapusero sopii niin arkeen kuin juhlaankin! Pusero peittää vatsaa ja tuo esiin parhaimmat piirteesi.

49,00 €
Sisältää alv. 25.5 %

Leo ja riikinkukko one size tunikapusero


Tämä upea ja naisellinen tunikapusero sopii sinulle, jos olet etsinyt tyylikästä mutta silti mukavaa puseroa. Materiaali on kevyt ja rypistymätön. Pääntie on koristeltu strasseilla ja v-kaula-aukko tuo esiin kauniin dekolteesi. Lepakkohihat antavat kauniin siluetin ja antavat käsivarsille suojaa. Tunika on muotoiltu niin, että se peittää hyvin vatsan aluetta. Jos pääntie on mielestäsi liian avoin, voit pukea alle topin.


Tunikapuseron ominaisuudet 


  • ONE SIZE
  • Rinnanympärys 150 cm
  • Niska - Helma 60 cm
  • 2/3 lepakkohiha
  • Strassinauha pääntiessä
  • V-kaula-aukko
  • Materiaali: 95% polyesteri, 5% elastaani
Arvostelut 0 arvostelua